Pompa apa PEUGEOT 406 Break 8E F AIRTEX 1690

121 38 lei
Risc Zero garantat de cele 2 servicii
Livrare cu verificare si Retur in 14 zile
Detalii livrare 2 zile lucratoare
Descrierea promotiei -

Pompa apa PEUGEOT 406 Break 8E F AIRTEX

Cod produs : 3796836

Pompa apa PEUGEOT 406 Break 8E F AIRTEX 1690

Model masina:  
2.0 HDi 138 motor 1997cc 100KW;
2.0 HDi motor 1997cc 103KW;
2.0 HDi 138 motor 1997cc 100KW;
2.0 HDi motor 1997cc 103KW;
2.2 HDi (DC4HXB, DC4HXE) motor 2179cc 98KW;
2.2 HDi (DE4HXB, DE4HXE) motor 2179cc 98KW;
2.2 HDi (RC4HXE) motor 2179cc 98KW;
2.0 HDi (RERHRH) motor 1997cc 100KW;
2.0 HDi 140 motor 1997cc 103KW;
2.0 HDi 140 motor 1997cc 103KW;
2.0 HDi 135 motor 1997cc 100KW;
2.2 HDi motor 2179cc 74KW;
2.2 HDi motor 2179cc 74KW;
2.2 HDi motor 2179cc 74KW;
2.0 HDi 120 motor 1997cc 88KW;
2.0 HDi 140 motor 1997cc 100KW;
2.0 D Multijet motor 1997cc 100KW;
2.0 D Multijet motor 1997cc 100KW;
2.0 D Multijet motor 1997cc 100KW;
2.2 JTD motor 2179cc 94KW;
2.0 TDCi motor 1997cc 81KW;
2.0 TDCi motor 1997cc 100KW;
2.0 TDCi motor 1997cc 100KW;
2.0 TDCi motor 1997cc 100KW;
2.0 TDCi motor 1997cc 100KW;
2.0 TDCi motor 1997cc 100KW;
2.0 TDCi motor 1997cc 96KW;
2.0 TDCi 4x4 motor 1997cc 100KW;
2.0 TDCi motor 1997cc 96KW;
2.0 TDCi motor 1997cc 103KW;
2.0 TDCi motor 1997cc 96KW;
2.0 TDCi motor 1997cc 96KW;
2.2 JTD (179AXC1A) motor 2179cc 94KW;
2.0 HDi 135 motor 1997cc 100KW;
2.0 HDi 135 motor 1997cc 100KW;
2.0 HDi 135 motor 1997cc 100KW;
2.0 HDi 135 motor 1997cc 100KW;
2.0 HDi motor 1997cc 103KW;
2.0 HDi motor 1997cc 100KW;
2.0 HDi motor 1997cc 103KW;
2.2 HDi motor 2179cc 98KW;
2.2 HDI motor 2179cc 98KW;
An: 2000 - 2004
Cod produs: 1690
Producator: AIRTEX
Denumire produs: pompa apa

Specificatii produs:

Greutate (in kg)0,82
Numar dinti19

Coduri echivalente:
CITROEN1201E8
CITROEN1609313580
CITROEN1609402180
FIAT9463623088
FORD1232499
FORD1562255
FORD1707009
FORD3M5Q8591FA
FORD3M5Q8591EA
FORD1432630
FORD3M5Q8591AA
FORD3M5Q8591DA
FORD3M5Q8501AA
LANCIA9433623088
PEUGEOT1609313580
PEUGEOT1609402180
PEUGEOT1201E8
VOLVO30725831
VOLVO8653806
VOLVO30788221
AIRTEXWP1897
BLUE PRINTADF129102
BOSCH1987949732
BUGATTIPA7409
CECAUTO2516900
CECAUTO251690
CONTITECHWP6075
DAYCODP063S
DOLZC127
FEBI BILSTEIN21879
FIRST LINEFWP1989
GATESWP0078
HEPUP801
INA538005610
METELLIPA861
QUINTON HAZELLQCP3494
RUVILLE65831
SALERIPA1235
SKFVKPC83643
VALEO506719

* Mentiune: Vanzatorul face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acesta pagina. Rareori acestea pot contine inadvertente: fotografia are caracter informativ si poate contine accesorii neincluse in pachetele standard, unele specificatii sau pretul, pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. Toate promotiile prezente in site sunt valabile in limita stocului

Politica de returnare - Vezi mai multe

Informatii livrare

Estimat cost livrare: 11 local si 13.1 lei national

Detalii livrare 2 zile lucratoare

Servicii optionale:
Livrare cu verificare: se percep suplimentar 2.4 lei
Plata ramburs: se percep suplimentar 3.57 lei
* Mentiune: pentru fiecare kg suplimentar se percepe 1 leu/kg. Greutate estimata: 1.
** Mentiune: Pretul transportului si al serviciilor optionale se achita separat in momentul livrarii.
*** Mentiune: Poate contine si taxa km suplimentari de 17.85 RON in afara locatiilor Fan Courier

Denumirea societatii vanzatoare: BESOIU PIESE AUTO

Registrul Comertului: J35/544/2013
CUI: RO31298897
Adresa sediu social: Utvin, Timis, Loc Utvin Nr 489 Jud Timis
Descrierea societatii: Piese auto pentru toate marcile de masini.

Produs vandut de: BESOIU PIESE AUTO - Vezi mai multe oferte ale companiei *In cazul in care doriti sa vizionati sau comandati si alte produse de la acest vanzator, accesati link-ul de mai sus.
*Pentru 2 sau mai multe produse achizitionate de la acelasi vanzator, plata transportului se face pentru un singur colet, iar produsele vor ajunge in acelasi timp.

Politica de returnare - Vezi mai multe

Categorii:   Racire motor

Cod produs: 3796836

Acest site foloseste cookies. Mai multe detalii »
Sunt de acord